top of page

CHAMIS   FRANCE

Chamis’te (Şömis olarak telaffuz edilen) en iyi erkek gömleğini zamansız bir stille ve kaliteden ödün vermeden üretmeye çalışıyoruz. Bununla birlikte, bir Türk cazibesi ile müşterilerimize kendi benzersiz tarzlarını geliştirmelerinde örnek müşteri hizmeti sunuyoruz.

 

1998'de bu yolculuğa başlarken dünyanın her köşesinden elde edilen en iyi malzemeleri kullanarak tüm erkek gömleklerimizin dayanıklı olmasını sağlamak için bir taahhütte bulunduk. İşimize 22 yıl önce kaliteli bir gömlek üreticisi olarak başladık. Çok iyi gömlekler yapıyoruz.

 

Erkeklerin iş için nasıl giyindiklerini yeniden düşündükleri ve yeniden tanımladıkları gibi yeni fikirler ve öğeler sunmak için buradayız; daha fazla konfor, daha kaliteli ve farklı olmanın daha fazla yolunu talep ediyor. Yıllar geçtikçe, gündelik koleksiyonlardan, takım elbiseler, smokin, spor ceket ya da kotlarla da kullanabileceğiz şekilde ürün gamımızı geliştirdik. Temelde, müthiş hissetmenizi sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapmak istiyoruz. Harika renkler ve desenler ile ürünlerimize kuvvetle inanıyoruz!

 

Giysi hazırlarken detayların önemli olduğuna inanıyor, aynı zamanda gerçekten harika bir kıyafet giyiyoruz.

 

Yaptığımız işi yaparken çok eğleniyoruz. Giysilerimizi giymeyi ve onları almayı olabildiğince eğlenceli hale getirmeyi umuyoruz.

 

En içten dileklerimle,

Hakan Kılıçaslan

bottom of page